Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Broszkowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom Broszkowice

Broszkowice,małopolskie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom w cenie dwupokojowego mieszkania! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z własną ścianą (oddzielną konstrukcją) z podpiwniczeniem, garażem, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Jodłowa

Broszkowice,małopolskie

529 000 zł8 007 m² 66,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa w Broszkowicach, gmina Oświęcim przy wyjeździe na ulice Krakowską, drogę 933 w kierunku na Libiąż, chrzanów i Kraków. Teren oznaczony w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Tyszkiewicza

Poręba Wielka(Broszkowice + 7 km)

215 000 zł3 593 m² 59,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W porębie wielkiej Z warunkami zabudowy Powierzchnia: 3593 m Lokalizacja: poręba Wielka, ul. Tyszkiewicza Zabudowa: wz dla 3 budynków mieszkalnych Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kościelna

Czaniec(Broszkowice + 24 km)

1 600 000 zł776 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Usługowo - handlowy budynek o powierzchni użytkowej 583mkw położony jest w Czańcu na ulicy Kościelnej, w miejscu dobrze skomunikowanym z Bielskiem- białą, andrychowem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Biała Droga

Andrychów(Broszkowice + 24 km)

1 150 000 zł5 900 m² 194,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna w Wieprzu (ul. Biała Droga) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 59 arów, zlokalizowaną w Wieprzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sulińskiego

Jaworzno(Broszkowice + 17 km)

200 000 zł1 296 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działki budowlane zlokalizowane w Jaworznie przy ul. ks. Jana Sulińskiego Działka nr 1: - powierzchnia 1323 m2 - w kształcie trapezu - szerokość działki 20,50 m -.

Szczegóły ogłoszenia

34,62 zł/m²78 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. użytkowej ok. 78 m2 w Jaworznie na Azotce. Lokal znajduje się w parterowym budynku wykończony w wysokim standardzie, nadający się pod biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kobiernice

Kobiernice(Broszkowice + 24 km)

6 260 zł540 m² 11,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1300 m2. Rozkład: część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 200.

Szczegóły ogłoszenia

411 715 zł61,45 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 3 pokojowe mieszkanie - 61,45 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice(Broszkowice + 25 km)

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 55 m (powierzchnia użytkowa 47,3 m - ze względu na klimatyczne skosy), położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Piekarska

Siedliska,Brzeszcze(Broszkowice + 11 km)

169 000 zł1 223 m² 138,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Brzeszcze ul. Piekarska | Działka inwestycyjno-budowlana 1223 m Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.