Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Broszkowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

529 000 zł8 007 m² 66,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa w Broszkowicach, gmina Oświęcim przy wyjeździe na ulice Krakowską, drogę 933 w kierunku na Libiąż, chrzanów i Kraków. Teren oznaczony w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Bławatków

Czaniec(Broszkowice + 24 km)

215 000 zł1 798 m² 119,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaniec- działka budowlana o pow. 1798m2 usytuowana w kierunku południowo- zachodnim z dojazdem drogą gminą asfaltową. Działka o szer. 21,5m dł. 89,5 m gaz, prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiosny Ludów

Wesoła,Mysłowice(Broszkowice + 18 km)

457 600 zł2 860 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka mysłowice wesoła ul. Wiosny ludów! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Przecznica

Osiek(Broszkowice + 13 km)

139 000 zł1 644 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Atrakcyjna działka budowlana z mediami - idealna pod dom lub działalność usługową Oferuję działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wieprz

Wieprz(Broszkowice + 21 km)

89 000 zł1 288 m² 69,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w Wieprzu (ok. 7 km Andrychowa). Działka w kształcie trójkąta o wymiarach ok 48 m (front) x 52 m x 57 m, powierzchnia 1288 m2. Działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Adamskiego

Wioski,Imielin(Broszkowice + 11 km)

430 000 zł1 886 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność. Do sprzedania działka położona w Imielinie (ulica Biskupa Stanisława Adamskiego). Działka o powierzchni 1886 m2, płaska, sucha, o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 927 m² 61,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alwernia, na sprzedaż ładna działka oddalona niewiele ponad kilometr od centrum. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne oraz częściowo pod tereny zielone. Bardzo dobry dojazd do miasta. Opis: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój(Broszkowice + 23 km)

790 670 zł4 651 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Pow. działki 4651m2. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu mn2, p1, p2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Roczyny

Roczyny(Broszkowice + 24 km)

105 500 zł703 m² 150,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana Roczyny, widokowa, media w granicy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 7,03 ar w miejscowości Rozczyny. Cena: 105 500 zł (udział.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ćwiklice

Ćwiklice(Broszkowice + 20 km)

142 000 zł800 m² 177,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okazja cenowa! Nowa oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w miejscowości Ćwiklice 3,5km od Centrum Pszczyny. Dojazd asfaltowy i 100m utwardzony! dobra lokalizacja: z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Polanka Wielka

Polanka Wielka(Broszkowice + 11 km)

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń, z dala od spalin i miejskiego zgiełku. Właśnie to oferuje ta wyjątkowa działka o powierzchni 10 ara w malowniczej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij